Aukcja charytatywna „Otwórzmy nasze serca”

Tradycją naszej szkoły stały się corocznie organizowane przed świętami Bożego Narodzenia aukcje charytatywne, na których można wylicytować różne rękodzieła: stroiki, ozdoby świąteczne, szopki. Mogą być one wspaniałą dekoracją bożonarodzeniową naszych domów, a jednocześnie są pewną formą pomocy i wsparcia. Zysk z tegorocznej aukcji zostanie przeznaczony na potrzeby naszej szkoły oraz podopiecznych Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Mielcu. Dziękujemy zatem bardzo serdecznie wszystkim, którzy zechcieli przybyć w niedzielę 18 grudnia do naszej szkoły i wspomóc tę aukcję.

Można było również w tym dniu posłuchać pięknego śpiewu kolęd w wykonaniu wychowanków naszego przedszkola, uczniów klasy III szkoły podstawowej przy akompaniamencie pana M. Piekuta, oraz grupy uczniów z zaproszonego Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Mielcu. Chociaż do świąt pozostał jeszcze tydzień to ich atmosfera i magia zagościła w murach naszej szkoły, w naszych sercach i z pewnością w naszych domach.

podziekowanie-1