Gminny turniej tenisa

14.11.2018r. rozegrano Gminny Turniej Tenisa Stołowego klas 4-6. Naszą szkołę Reprezentowali uczniowie z klasy 5 w składzie: Julia Baran (V/VIm),Emilia Bocoń i Patrycja Kania (IX/XII m), Sebastian Grajdura (XVIIm) i Kacper Wielbłąd (IX/XIIm) oraz starsi koledzy z klasy 6: Miłosz Kuczek (VII/VIIIm) i Jakub Baran (XVIIm). Rywalizacja przebiegła w radosnej atmosferze. Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy i życzymy rozwijania umiejętności gry w ping-ponga.


Kolejnego dnia tj. 15 listopada uczniowie gimnazjum i klas VII-VIII podjęli rywalizację w Turnieju Tenisa Stołowego. Do zawodów przystąpiło 54 uczniów ze szkół gminy Radłów. Najlepszym naszym zawodnikiem okazał się Mikołaj Czosnyka z klasy 7 zajmując piątą pozycję, następna była uczennica III klasy Weronika Kosman zajmując VII m. W gminnej rywalizacji wzięli też udział: Natalia Baran, Aleksandra Legieć -gimnazjum, Adrian Wrona-kl. VIII oraz Piotr Kania i Michał Szczepański z kl. VII.