Logopedyczny Konkurs Plastyczny w Woli Radłowskiej

W piątek 15.11.2019 roku w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Woli Radłowskiej odbyło się rozstrzygnięcie logopedycznego konkursu plastycznego „Jesienne dary”.

Jego celem było rozbudzanie wrażliwości i uwagi słuchowej, wzbogacenie słownictwa i umiejętności wypowiedzi, doskonalenie wymowy trudnych głosek, rozwijanie inwencji twórczej i wyobraźni, a także rozbudzanie plastycznej i językowej twórczości u dzieci.

W ramach konkursu należało dostarczyć pracę plastyczną, która powinna zawierać ilustracje, w nazwie których znajdują się najtrudniejsze głoski języka polskiego: głoski szumiące, syczące oraz głoska „r”.

            Nasze przedszkole reprezentowali: Milena Czosnyka, Roman  Kusior oraz Bartosz Marek. Na uroczyste rozstrzygnięcie konkursu przybyli laureaci z okolicznych przedszkoli, a także uczestnicy konkursu z Tarnowa. Na konkurs wpłynęło 25 prac.

Bartosz Marek zdobył I miejsce, zaś Roman Kusior i Milena Czosnyka wyróżnienia. Uczestnicy konkursu otrzymali wspaniałe nagrody oraz dyplomy. Zwieńczeniem spotkania były zabawy ruchowe prowadzone przez organizatorów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.