Konkurs wielkanocny prace przedszkolaków

Tradycją już stało się, że nasi wychowankowie biorą czynny udział w konkursach organizowanych przez zaprzyjaźnione instytucje. Nie inaczej było i tym razem – Gminne Centrum Kultury w Wietrzychowicach zorganizowało Międzygminny Konkurs Pisanki, który stał się okazją do zaprezentowania swoich uzdolnień plastycznych. Licznie zgromadzone prace przedszkolaków i uczniów naszej szkoły zostały docenione przez jury i zajęły wysokie miejsca na podium. Wśród nagrodzonych ozdób w kategorii „Praca zbiorowa” znalazła się również ta wykonana przez nasze przedszkolaki wraz z Panią Joanną Połetek, zajmując pierwsze miejsce. Wszystkim uczestnikom konkursu gratulujemy wspaniałych pomysłów, pięknych prac i zdobytych nagród.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.