Prelekcja – „Rowerem bezpiecznie do szkoły”
11, września [czwartek] społeczność szkolna zeszła się w sali klasy siódmej na prelekcję „Rowerem bezpiecznie do szkoły”, gdzie rozważaliśmy jak bezpiecznie dotrzeć do szkoły i wrócić z niej do domu, przede wszystkim z wykorzystaniem roweru. Słucham-patrzę-myślę-przewiduję-reaguję. Używam odblasków – lepiej mnie widać. Na głowie kask rowerowy, istnieją też ochraniacze… Pokaż całośćPrelekcja – „Rowerem bezpiecznie do szkoły”
