Spotkanie w bibliotece

24.04.2026 r  uczniowie klasy III wybrali się na pieszą wycieczkę do Biblioteki w Marcinkowicach z okazji Światowego Dnia Książki. Podczas spotkania z Kustoszem Biblioteki p. Zbigniewem Marcinkowskim poznaliśmy  bibliotekę jako wielofunkcyjną i przyjazną placówkę kultury, w której można bezpłatnie korzystać z bogatego zbioru literatury oraz sztuki, a także spędzać czas w ciekawy i interesujący… Pokaż całośćSpotkanie w bibliotece