Dzień Niezapominajki w przedszkolu

15 maja nasze przedszkole rozkwitło odcieniami błękitu! Z okazji Dnia Niezapominajki wszyscy przyszli ubrani na niebiesko, świętując dzień pamięci o naturze i bliskich.

Dzieci układały puzzle, które odkryły przed nimi radosną nowinę o dzisiejszym święcie. Brały udział w zabawach ruchowych oraz rozwiązywały quiz przyrodniczy. W nagrodę za wiedzę każdy otrzymał własną niezapominajkę. Z magicznej kuli dzieci losowały „coś miłego” – dobre słowa i gesty dla każdego kolegi i koleżanki. Na zakończenie każdy kolorował piękny bukiet niezapominajek w wazonie.