22 maja w naszym przedszkolu świętowaliśmy Dzień Kosmosu! Dzieci zamieniły się w prawdziwych astronautów i wyruszyły w podróż do gwiazd.
Poznawaliśmy planety – uczyliśmy się ich nazw i układaliśmy je po kolei.
Tworzyliśmy gwiazdozbiory – dzieci układały gwiezdne wzory.
Budowaliśmy rakiety – z klocków powstały wielki statek kosmiczny.
Kolorowaliśmy kaski – każdy przygotował swój własny hełm astronauty.
Nie zabrakło też kosmicznych zagadek oraz wesołych zabaw ruchowych.
