Dzień Rodziny

Mama i Tata to świat nasz cały,

Ciepły, bezpieczny, wspaniały,

dlatego mocno Was kochamy.

Kochamy Was sercem dziecka.”

Piątek, 29 maja, upłynął w naszej szkole w niezwykle miłej i podniosłej atmosferze. Dzień zaczęliśmy od uroczystej akademii z okazji Dnia Mamy i Taty. Z tego powodu licznie przybyli do naszej szkoły zaproszeni rodzice, którym dedykowany był montaż słowno-muzyczny w wykonaniu wszystkich dzieci i młodszych, i starszych. Po krótkim powitaniu uczniowie klasy V zaprezentowali humorystyczny skecz, a następnie rodzice wysłuchali recytacji wierszy, śpiewu oraz obejrzeli taniec w wykonaniu starszych dziewczynek. Wszystkie dzieci starały się wyrazić jak wielkim szacunkiem i miłością darzą swoich rodziców, jak ogromną czują wdzięczność za ich trud i codzienną troskę. Wyrazem tej wdzięczności były laurki własnoręcznie wykonane przez uczniów i wręczone mamusiom oraz tatusiom wraz z gorącymi uściskami i buziakami. Po uroczystej akademii wszyscy rodzice zostali zaproszeni na słodki poczęstunek.