29 maja br. odwiedził przedszkolaków niezwykły gość – iluzjonista! Dzieci z zapartym tchem oglądały znikające przedmioty i inne zabawne sztuczki. Największą frajdę sprawiło maluchom wspólne czarowanie na scenie w roli asystentów magika.
Pytanie „Jak on to zrobił?!” i szerokie uśmiechy nie schodziły z dziecięcych twarzy do końca dnia. To był naprawdę magiczny i pełen radości czas!
