Brawa dla naszych przedszkolaków!

16 listopada 2012 r. w Miejsko-Gminnej Bibliotece w Żabnie został rozstrzygnięty VI GMINNY KONKURS PLASTYCZNY „Przygody małe i duże z Marią Kownacką”. Wręczenie nagród uświetnił spektakl teatralny pt. „Filipek i Baba Jaga” w wykonaniu aktorów z Teatru Maska w Rzeszowie. Nie mogło tam naszych przedszkolaków zabraknąć, gdyż pięcioro z nich brało udział w tymże konkursie. Było warto! Oliwia Janas i Emilia Bocoń zdobyły pierwsze miejsce, Kamila Tarchała drugie, a Tomasz Mirek wyróżnienie. Można stwierdzić, że nasze przedszkolaki byli bezkonkurencyjni. Organizatorzy stanęli na wysokości zadania, każde dziecko otrzymało pamiątkowy dyplom oraz nagrodę książkową, które wręczał burmistrz Zbigniew Lustofin.
Zachęcamy do odwiedzenia strony http://www.biblioteka.zabno.pl/