Marcowe zmagania konkursowe naszych uczniów

W marcu uczniowie brali udział w kilku konkursach i godnie reprezentowali naszą szkołę.

I tak: 1.03 w VIII Powiatowym Konkursie Wiedzy o Józefie Piłsudskim, który miał miejsce w Tarnowie, wzięli udział uczniowie klasy ósmej – Gabriela Stono oraz Kacper Wielbłąd; z kolei 4.03 w Zabawie odbył się X Międzygminny Konkurs Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych: Wielka Brytania i Irlandia Północna; uczestniczyły w nim Julia Małek oraz Zuzanna Romanowska.

22 marca w Woli Radłowskiej miał miejsce V Międzypowiatowy Konkurs Recytatorski Poezji Tadeusza Kryzi. Brali w nim udział Anna Wielbłąd, Emilia Mysiak i Patryk Hajdas; Anna otrzymała wyróżnienie w kategorii klas IV – VI.

Tego samego dnia odbył się w Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Żabnie Konkurs Recytatorski Poezji ks. Janusza St. Pasierba. Wzięli w nim udział Marcel Bocoń i Piotr Tarchała. Uczniom dziękujemy za udział w Konkursach, Annie gratulujemy wyróżnienia.

Ponadto 29 marca uczennica klasy VIII Emilia Bocoń reprezentowała naszą szkołę w gminnym konkursie języka angielskiego „Master of English”. Organizatorem konkursu był Zespół Szkół w Radłowie. Brali w nim udział uczniowie ze szkół z Zabawy, Biskupic Radłowskich, Niwki, Woli Radłowskiej oraz Radłowa.

Wszystkim życzymy kolejnych sukcesów.