„SAMU BANA KE KUHA”

DSC00023Już tradycją stał się udział naszych uczniów w akcji „Kolędników Misyjnych”.                  W tym roku trudu kolędowania podjęło się 24 uczniów. Uroczyste rozesłanie kolędników odbyło się w drugi dzień świąt Bożego Narodzenia. Grupy kolędnicze wyruszyły w dniach 27 i 28 grudnia,           aby odwiedzić wszystkie rodziny w naszej parafii.

Hasło tegorocznego kolędowania brzmi „Sama Bana Ke Kuha”, co znaczy: by dzieci mogły usłyszeć. Nawiązuje ono do pomocy dzieciom głuchoniemym. Pomimo zmęczenia kolędnicy odczuwali wiele radości, że mogą choć trochę poczuć się jak prawdziwi misjonarze, pokonywać trudy, by nieść radosną nowinę o narodzeniu Jezusa i pomóc swoim rówieśnikom.

Dziękujemy, parafianom za miłe przyjęcie i ofiary. Nasza ofiara wspomoże wiele projektów, którym zostaną objęte dzieci z Konga.

Rodzicom dziękujemy za zaangażowanie i pomoc.

dyplom