STYCZEŃ – PORA ŻYCZEŃ

21 i 22 stycznia to dni szczególne. Obchodzimy wtedy Dzień Babci i Dzień Dziadka.
W naszej szkole 26 stycznia za sprawą tych dwóch ważnych dat zjawiło się wielu Gości.
Spotkały się jednocześnie trzy pokolenia – dziadkowie, rodzice i dzieci. Dziadkowie przybyli,
by zobaczyć swoją wnuczkę lub wnuka w roli małego aktora. Najpierw wystąpili uczniowie klas I – III, którzy wzruszyli Babcie i Dziadków słowami wierszy i piosenek, w których zapewniali o swojej miłości i o tym,  jak ważne są to dla nich osoby. Najmłodsi przypomnieli Seniorom również lata ich młodości, śpiewając z wielkim zaangażowaniem wiązankę piosenek ludowych. Uczniowie klas IV – VI oraz klasy I i II gimnazjum odegrali przedstawienie jasełkowe. Były też prezenty dla Gości – piękne laurki. W końcu przyszedł czas na wspólne kolędowanie, które już na stałe wpisało się w tradycję naszej szkoły. Przy akompaniamencie p. Marka rozległ się gromki śpiew kolęd.
Słodki poczęstunek przygotowany przez Rodziców zwieńczył miłe popołudnie.
Był to dzień, w którym gościło wiele uśmiechów, wzruszeń i radości.
Do zobaczenia w przyszłym roku!

DSC_0267 DSC_0292 DSC_0306

DSC_0319 DSC_0321