No promil no problem

Nasza szkoła i przyjaciele przystąpili do kolejnej edycji akcji „No promil no problem”. Celem tej kampanii społecznej jest szerzenie postawy świadomego uczestnika ruchu drogowego, który ma wiedzę na temat zagrożeń płynących ze spożywania alkoholu przez kierujących pojazdami mechanicznymi, rowerzystów oraz pieszych. Czyli użytkowników dróg Jednym z elementów promujących zadania programu był Marsz Trzeźwości zorganizowany 29 IX w Radłowie. Uczniowie z naszej gminy przemaszerowali ulicami Radłowa niosąc transparenty z hasłami nawołującymi do bezpiecznego korzystania z dróg oraz nie spożywania alkoholu.

Koordynatorem akcji w naszym gimnazjum i autorem powyższej informacji jest nieoceniona nauczycielka historii – p. Magdalena Hajdas. Nad akcją w szkole podstawowej czuwa p. Maria Augustyn 🙂

 

Zdjęcia w serwisie Facebook