PACYNKI-MARIONETKI-KUKŁY

Czwartek – 15 marca 2018 roku – był dla wychowanków Niepublicznego Przedszkola
w Pasiece Otfinowskiej niezwykle radosnym dniem. Ogłoszono bowiem wyniki dwóch konkursów.
W VI Międzygminnym Konkursie Pisanki Wielkanocnej wzięło udział 14 naszych przedszkolaków.

Piękne pisanki, zające i ozdoby świąteczne zostały ocenione. Według jury prace Mileny Kowalskiej, Wiktorii Kowalskiej, Aleksandry Liro, Julii Liro, Norberta Sitko i Zuzanny Wódki zasłużyły na I miejsce. Grupowa „ogromna pisanka” wykonana przez wszystkich naszych przedszkolaków zdobyła II miejsce.
W konkursie plastycznym „PACYNKI-MARIONETKI-KUKŁY” organizowanym przez Miejsko-Gminną Bibliotekę Publiczną w Żabnie, Gminne Centrum Kultury w Żabnie i Małopolskie Centrum Kultury SOKÓŁ w Nowym Sączu zgłoszono natomiast 18 prac z naszej placówki.

Jest to niezwykłe osiągnięcie, gdyż w konkursie wzięło w tym roku udział 51 uczestników, którzy reprezentowali różne kategorie wiekowe. Komisja konkursowa przyznała wiele wspaniałych nagród wszystkim autorom prac. Pierwsze miejsce otrzymali natomiast: Tobiasz Górczak, Emilia Kowalska, Wiktoria Kowalska, Patryk Pająk i Zuzanna Wódka.
Wszystkim dzieciom oraz ich bliskim gratulujemy i dziękujemy za zaangażowanie.