Sukcesy w X Gminnym Konkursie Piosenki Religijnej w Żabnie

Tegoroczny X Gminny Konkurs Piosenki Religijnej w Żabnie został przeprowadzony on – line.

Zadaniem konkursowym było zrealizowanie w warunkach domowych lub przedszkolnych nagrania wybranej piosenki religijnej.

Nadesłane nagrania udostępnione były na Facebooku GCK, gdzie można było głosować na ulubionego wykonawcę. Głosowanie trwało do 13 listopada. Do tego czasu powołana komisja obejrzała i oceniła wszystkich wykonawców.

17 listopada 2020 r. na stronie internetowej Organizatora udostępnione zostały wyniki konkursu.

Dzieci z naszego przedszkola wystąpiły w dwóch zespołach. Pierwszy z grupy młodszej tworzyły dwie dziewczynki – Amelia Grajdura, Blanka Kuc. Zostały one przygotowane przez panią Aleksandrę Literę.

Z kolei zespół grupy starszej, tj. Natalia Wojcieszek, Alicja Stryczek, Milena Czosnyka, Milena Kowalska, Nela Nykiel, Gabriela Wódka, Iga Kuczek, Maja Kostrzewa, Julia Ostrowska oraz Jan Kądzielawski został przygotowany przez panią Małgorzatę Konop.

Starsza grupa zajęła I miejsca, natomiast dziewczynki z grupy młodszej III miejsce.

Z grupy starszej wystąpiły także dwie dziewczynki przygotowane przez rodziców w domu. Gabriela Wódka otrzymała II miejsce, natomiast Julia Ostrowska dyplom za udział. Każdy uczestnik otrzymał nagrodę.

Udział w konkursie wzięła także uczennica klasy II szkoły podstawowej w Przybysławicach Zuzanna Wódka. Otrzymała wyróżnienie.

Wszystkim reprezentantom naszego przedszkola i szkoły serdecznie jeszcze raz gratulujemy.