Konkursowe sukcesy przedszkolaków

Tradycyjnie nasze przedszkolaki wzięły udział w konkursie „Pacynki-marionetki-kukły” organizowanym wiosną każdego roku przez Gminne Centrum Kultury w Żabnie.

Przedmiotem konkursu było wykonanie lalki teatralnej typu: pacynka, marionetka lub kukła. Nasze przedszkole reprezentowały dzieci: Oliwier Klimek, Blanka Kuc, Jakub Małek, Julia Ostrowska, Milena Połetek, Szymon Stono, Alicja Stryczek i Julia Stryczek.

 Zarówno rodzice, jak i dzieci wykazały się dużą kreatywnością oraz pomysłowością podczas tworzenia prac konkursowych, które były odzwierciedleniem, m.in. postaci z bajek: Elzy, Biedronki, Belli, Scooby-Doo oraz innych: dinozaura, baletnicy, klauna. Pierwsze miejsce zdobył Oliwier Klimek, natomiast trzecie miejsce ex aequo zdobyli Milena Połetek oraz Jakub Małek; prace Szymona Stono oraz Blanki Kuc zostały wyróżnione Z kolei nagrody za udział otrzymały: Julia Stryczek, Alicja Stryczek, Julia Ostrowska.

Wyrażamy uznanie wobec kreatywności oraz zdolności manualnych wszystkich uczestników.