Turniej halowy

W dniu 21 października br. odbył się gminny turniej halowej piłki nożnej dziewcząt szkół podstawowych. Nasza drużyna grała w składzie: Justyna Wrona, Magda Ropska, Patrycja Feldy, Karolina Kłyś, Magda Kosman (kl.VI) oraz Edyta Piątek i Natalia Soboń (kl.V).  Na wyróżnienie zasługuje Karolina Kłyś, która wykorzystując pomoc koleżanek z drużyny strzeliła 4 bramki. Natomiast bramkarka- Justyna Wrona  w całym turnieju straciła tylko 2 bramki, dzięki temu nasze dziewczęta zajęły II miejsce na pięć grających zespołów. Następnego dnia turniej rozegrali nasi chłopcy z klasy VI. W skład drużyny weszli: Marcel Nykiel, Przemek Czosnyka, Kamil Partyka, Robert Sieniawski, Radek Pytka i Artur Wróbel. Najlepszymi strzelcami okazali się: M. Nykiel– 11 trafień, R. Sieniawski– 7 trafień i P. Czosnyka-1 bramka. Gra zespołowa połączona z dobrą obroną uplasowała naszą drużynę na II miejscu z sześciu grających drużyn  gminy Radłów.

Opiekun drużyny:  Joanna Sieniawska