Eliminacje do konkursu recytatorskiego

Ósmego maja w Niepublicznym Przedszkolu w Pasiece Otfinowskiej odbyły się eliminacje do VI Międzyprzedszkolnego Konkursu Recytatorskiego. Wszystkie dzieci z grupy starszej pięknie recytowały wiersze Juliana Tuwima, czemu przyglądały się maluszki, dodając otuchy swym starszym kolegom

 Występy starszaków bacznie obserwowały także członkinie komisji oceniającej: Pani Bożena Kostrzewa, Pani Urszula Padło oraz Pani Monika Wybraniec. Jury wyłoniło dwie dziewczynki, które zakwalifikowały się
do dalszego etapu konkursu. Są to Milena Wałaszek („Okulary”) i Zuzanna Wódka („Słoń Trąbalski”). Wszystkie przedszkolaki otrzymały nagrody oraz pamiątkowe dyplomy. Gratulujemy wspaniałych występów naszym przedszkolakom.

 Występy starszaków bacznie obserwowały także członkinie komisji oceniającej: Pani Bożena Kostrzewa, Pani Urszula Padło oraz Pani Monika Wybraniec. Jury wyłoniło dwie dziewczynki, które zakwalifikowały się
do dalszego etapu konkursu. Są to Milena Wałaszek („Okulary”) i Zuzanna Wódka („Słoń Trąbalski”). Wszystkie przedszkolaki otrzymały nagrody oraz pamiątkowe dyplomy. Gratulujemy wspaniałych występów naszym przedszkolakom.

Autor: Joanna Górczak