Dzień Niezapominajki w przedszkolu
15 maja nasze przedszkole rozkwitło odcieniami błękitu! Z okazji Dnia Niezapominajki wszyscy przyszli ubrani na niebiesko, świętując dzień pamięci o naturze i bliskich. Dzieci układały puzzle, które odkryły przed nimi radosną nowinę o dzisiejszym święcie. Brały udział w zabawach ruchowych oraz rozwiązywały quiz przyrodniczy. W nagrodę za wiedzę każdy otrzymał… Pokaż całośćDzień Niezapominajki w przedszkolu
Wizyta piłkarzy Bruk-Bet Termalica Nieciecza
Dziś naszą szkołę odwiedzili zawodnicy klubu piłkarskiego Bruk-Bet Termalica Nieciecza. Spotkanie przebiegło w bardzo miłej i serdecznej atmosferze. Uczniowie mieli okazję zadawać ciekawe pytania dotyczące sportu, kariery piłkarskiej oraz codziennego życia zawodników. Nie zabrakło również wspólnych zdjęć, autografów oraz miłych upominków, które sprawiły wszystkim wiele… Pokaż całośćWizyta piłkarzy Bruk-Bet Termalica Nieciecza
Egzamin Ósmoklasisty 2026
Konkurs recytatorski dla przedszkolaków
8 maja nasi chłopcy z grupy 6-latków wzięli udział w konkursie recytatorskim pt. „Joanna Kulmowa – Co piszczy w trawie”, zorganizowanym przez Bibliotekę w Radłowie. Mali artyści z wielkim zaangażowaniem i odwagą zaprezentowali swoje umiejętności recytatorskie. Na scenie wystąpili: Antoś,Franiu, Kubuś, Milanek, Piotruś. Chłopcy otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz upominki.Jesteśmy bardzo dumni… Pokaż całośćKonkurs recytatorski dla przedszkolaków
Zawody lekkoatletyczne uczniów kl. 4-6 i młodszych
We wtorek odbyły się gminne zawody w trójboju i czwórboju lekkoatletycznym. Zawodnicy rywalizowali w takich konkurencjach jak: skok w dal, rzut piłeczką palantową, bieg sprinterski na 60 m oraz bieg długi na dystansie 600 lub 1000 m. Nasza szkoła wzięła udział we wszystkich kategoriach – zarówno dziewcząt, jak i chłopców… Pokaż całośćZawody lekkoatletyczne uczniów kl. 4-6 i młodszych
Spektakl „Leśna sensacja”
Uczniowie klas I-III wybrali się do MCK w Radłowie na interaktywny i sensoryczny spektakl ekologiczny pt. „Leśna sensacja”przygotowany przez Teatr Kultureska. Spektakl porusza tematykę ochrony przyrody i uczy dzieci dbania o środowisko, segregowania śmieci oraz empatii i przyjaźni. Dzieci wróciły do szkoły pełne wrażeń i wiedzy.
